Fotografuję, żeby się przekonać, jak to będzie wyglądało na zdjęciu.

– Garry Winogrand –

Jestem fotografem z zamiłowania, zdjęcia to moja pasja i praca.

Fotografia to coś, czym zajmuję się od dziecka. Pierwsze świadomie zrobione zdjęcie wykonałem gdy miałem 12 lat. Był to portret mojej mamy i siostry. Wtedy, w latach 90-tych, miałem w domu Zenita-E i czarno-białe negatywy. Fotografia nawet amatorska nie była łatwym zajęciem, ale wtedy była dla mnie tylko zabawą.

W liceum i podczas studiów interesował mnie głównie krajobraz i makrofotografia, przy której odkryłem że istnieją całe wszechświaty, których nie dostrzegamy na co dzień gołym okiem. Doświadczenie przemyślanego komponowania kadru w fotografii krajobrazowej i wymagającej bardzo dużej precyzji i koncentracji makrofotografii bardzo pomogło mi potem przy fotografowaniu wnętrz. Fascynację fotografią i zdobytą samodzielnie wiedzę ugruntowałem w 2016 roku kończąc Studium Fotografii na Politechnice Krakowskiej. Od kilku lat naturalną kontynuacją wcześniejszych pasji jest dla mnie fotografia wnętrz. Na co dzień współpracuję z producentami mebli i  oświetlenia, projektantami, dekoratorami i agencjami nieruchomości.

Kilka lat temu rozpocząłem również przygodę z portretem, która zaowocowała współpracą z regionalnym konkursem Miss Polski, gdzie przez dwa lata miałem okazję być oficjalnym fotografem wyborów Miss Śląska. Moje zdjęcia portretowe zdobyły już kilka nagród i prestiżowych wyróżnień, niebawem ukaże się też pierwsza zagraniczna publikacja. Zdobywane zarówno w Polsce jak i za granicą nagrody, motywują mnie do działania na coraz szerszą skalę (więcej o wyróżnieniach, które otrzymałem można przeczytać w zakładce Nagrody.)

Od 2015 roku prowadzę własną firmę i jestem freelancerem. Zajmuję się zawodowo fotografią wnętrz oraz fotografią portretową i biznesową. W wolnym czasie uwielbiam fotografować wszelkie małe istoty mieszkające w trawie…

KLIENCI, Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACOWAŁEM